Enviroment

Odpady a obaly

Zabezpečenie evidenčných a registračných povinností podľa rozšírenej zodpovednosti výrobcu
(obaly a odpady z obalov, elektrozariadenia a elektroodpad, batérie a akumulátory, vozidlá a staré vozidlá, pneumatiky a odpadové pneumatiky, neobalové výrobky a odpad z nich) podľa zákona č.79/2015 Z.z. o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o odpadoch).
Povinnosti pôvodcu odpadov

 

Ovzdušie / HFC

Zabezpečenie plnenia ohlasovacích povinností prevádzkovateľa zdroja znečisťovania ovzdušia podľa zákona č.137/2010 Z.z. o ovzduší (zákon o ovzduší)
–Zabezpečenie plnenia ohlasovacích povinností prevádzkovateľa zariadení s obsahom HFC plynov podľa zákona č.286/2009 Z.z. o fluórovaných skleníkových plynoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov (zákon o fluórovaných skleníkových plynoch).

 

Voda

Zabezpečenie plnenia ohlasovacích povinností podľa zákona č.364/2004 Z.z. o vodách a o zmene zákona Slovenskej národnej rady č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov predpisov (vodný zákon).
Zabezpečenie výkonu funkcie vodohospodára

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti