AML

Zákon o ochrane pred legalizáciou príjmov a financovaním terorizmu upravuje práva a povinnosti právnických osôb a fyzických osôb pri predchádzaní a odhaľovaní legalizácie príjmov z trestnej činnosti a financovania terorizmu, teda AML systém (Anti-Money-Laundering).
Súlad so zákonom môže byť zabezpečený samostatne alebo v rámci ISO 19600 Compliance.

Povinnou osobou sú najmä banky, poisťovne, účtovníci, daňoví poradcovia, finanční poradcovia, ekonomickí a organizační poradcovia, obchodníci s pohľadávkami, poskytovatelia a sprostredkovatelia pôžičiek, úverov a finančných služieb; sprostredkovatelia predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností; zasielatelia a pod.

Zabezpečíme Vám potrebnú dokumentáciu, ako aj školenia vašich pracovníkov v súlade s týmto legislatívnym predpisom

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti